Pearaha kinnitused

Head harrastajad ja lapsevanemad,

Kuni 30. novembrini saab sporditegevuse toetuse (pearaha) kinnitusi teha nii Tallinna kui ka Harku valla harrastajate heaks.

Tallinna sissekirjutusega harrastajad: 

  • Palun minge portaali aadressil https://taotlen.tallinn.ee/login?redirect ning sisenege ID kaardi või mobiil ID abil.
  • Seejärel valige vasakust tulbast “uus kinnitus” ning selle alt “sporditegevuse toetus”. Avanenud lehel valige palun “kinnitan oma soovi toetuse andmise kohta”, siis ilmub tulpa “kinnitatud” märge “jah”.
  • Kui puudub võimalus teha elektroonilist kinnitust, pöörduge palun avalduse täitmiseks Tallinna Linnavalitsuse teenindussaali (Vabaduse väljak 7). Avalduse võtavad vastu teenindussaali administraatorid. Avalduses peaks kindlasti olema klubi korrektne nimi, MTÜ Spordiklubi Meduus.
  • Harrastajad, kes liitusid meie spordiklubiga käesoleva aasta sügisest, tuleks kinnitada ka 2019 aasta.
  • Harrastajatel, kes treenisid meil ka eelmisel hooajal, on 2019 aasta juba kinnitatud. Nemad peavad jälgima, et nad ei tühistaks eelmise aasta kinnitust.

Harku valla sissekirjutusega harrastajad saavad kinnitusi teha 1.–30. novembrini Harku valla kodulehel www.harku.ee/spordi/huvitegevuse-toetamine

Palume kinnitused teha esimesel võimalusel. Pärast tähtaega suletakse süsteemid ja kinnitusi teha ei saa.

Juhul, kui toetuse saajaks kinnitatakse mõni muu spordi- või huvialaringi, rakendub alates 01.01.2020 treeningtasu osas lisatasu 10 EURi ulatuses.

Meie sotsiaalmeedias