Hõbe- ja pronksmedalid Taimaalt

1.-9.detsembrini toimusid Taimaal Nakhon Ratchasimas võistlused World Abilitysport Games 2023. Meie klubi esindasid ujumises Alice ja Betti. Koos meie tüdrukutrega võistles basseines ka meie klubis ujumise põhitõed omandanud, kuid hetkel põhifookusega jõutõstmisega tegelev Jelena. Võistlused toimusid 50m välibasseinis ja ilmastikutingimused olid meie jaoks harjumatult palavad 28-33 kraadi. 

Meie jaoks oli edukas 100m rinnuliujumine, kus Jelena ujus ennast hõbe- ja Betti pronksmedalile. Ka Alice oli 50m vabaltujumises 3., kuid autasustamisel järgiti -1 põhimõtet ja seetõttu Alice seekord medalit ei saanud. 

Klubi tänab sportlasi ja treenereid tehtud töö eest ning lapsevanemaid toetuse eest!

Pildigalerii leiab meie Facebooki lehelt.

Tulemused
Alice                                                            Jelena                                                Betti
100m vabalt 4.koht                            100m vabalt 5.koht                   50m rinnuli 4.koht
100m selili 4.koht                               100m selili 7.koht                       100m rinnuli 3.koht
50m vabalt 3.koht                              100m rinnuli 2.koht 
50m selili 4.koht

 

 

Meie sotsiaalmeedias